Кварцвініл ALTA STEP - 900 грн/м2.

Сучасне кварц-вінілове покриття для дому чи офісу.

Має 43-й клас зносостійкості і 34-й клас навантаження.
Покриття стійке до впливу вологи, сумісне з системою ”тепла підлога”. Обладнане замковою системою кріплення, що забезпечує простоту і зручність в укладанні.
Продукт має високий рівень екологічної безпеки.

34-й клас навантаження

43-й клас зносостійкості

Водостійкий

Екологічно безпечний

Замкова система монтажу

Сумісний з «теплою підлогою»

1) Поліуретановий шар покриває панель зверху, це захист від ультрафіолету. Завдяки цьому шару покриття не вицвітає на сонці;
2) Зносостійкий шар визначає клас застосування і зносостійкості вінілового статі, товщина варіюється від 0,3 до 0,7 мм;
3) Декоративний шар виконаний з паперу з певним зображенням, що імітує дерево, камінь і ін.
4) Основний шар композит ПВХ з додаванням кварцового піску;
5) Комбінована підкладка останнього покоління, забезпечує шумоізоляцію.

 

Розмір панелі: 1218 * 180 * 4 мм
Захисний шар: 0,3 мм
Упаковка: 12 шт / 2,631 м2

 

 1. ПІДГОТОВКА ДО УКЛАДКИ
  1. Підлоги повинні бути чистими, сухими, рівними, без різких перепадів.
  2. Перед укладанням вінілового ламінату рекомендується витримати його в горизонтальному положенні при кімнатній температурі протягом 24 годин.
 2.  Загальні положення
  1.  Вініловий ламінат з системою замкового з'єднання «Click» не потребує приклеювати або інших способів фіксації до поверхні.
  2. Система замкового з'єднання «Click» дозволяє з’єднувати панелі двома різними способами: гребінь в паз або паз на гребінь.
  3.  Укладання вінілового ламінату можна починати у будь-якій точці приміщенні, укладати можна в будь-якому напрямі: зліва направо або справа наліво, з огляду на послідовність з'єднання торцевого замку.
 3. Укладання ВІНІЛОВОГО ламінату
  1. Починайте укладання матеріалу від будь-якого кута кімнати.
  2.  Викладіть перший ряд в пряму лінію. Сумістіть торцевий замок кожної укладаємої панелі з торцевим замком попередньо встановленої без зміщення відносно один одного і замкніть замки панелей. Для кріплення торцевих замків досить легкого дотику двох сторін торцевого замку. Для надійного з'єднання замків бажано використовувати гумовий молоток.
  3. При укладанні другого ряду вставте укладаєму панель замком довгої сторони під кутом приблизно 25 ° до відповідного замок вже покладеної панелі, потім замкніть замок з невеликим натиском в сторону покладеної панелі і одночасним опусканням її на підлогу.
  4. Щоб укласти останній ряд, звичайно потрібно підрізання матеріалу.
 4. Укладання ВІНІЛОВОГО ламінату
  Вініловий ламінат укладається на будь-які типи підлоги з підігрівом, при цьому обов'язкові вимоги до основи - монолітність і твердість.
 5. Експлуатація.
  Експлуатація вінілового статі, виготовленого у відповідності до найвищих стандартів якості, даруватиме вам позитивні емоції протягом багатьох років.
 6.  Догляд за вінілового покриття.
  Покриття можна мити із застосуванням будь-яких миючих засобів, в тому числі що містять спирти і лугу. З нього легко видаляється будь-який бруд, навіть сліди від чорнила і фломастерів.
  АЛЕ! Не рекомендується застосування порошково-образних засобів для чищення, щоб уникнути появи ефекту матової поверхні панелі.

 

Порівняльні характеристики

Яке покриття для підлоги найкраще

 

Лінолеум

Ковролін

Плитка

Ламінат

Паркет

Вініловий ламінат

Міцне

Ні

Так

Ні

Ні

Так

Так

Безшумне

Так

Так

Ні

Ні

Ні

Так

Водостійке

Так

НІ

Так

Ні

Ні

Так

Неслизьке

Ні

Так

Ні

Так

Так

Так

Пожежобезпечне

Ні

Ні

Так

Так

Ні

Так

Просте у догляді

Так

Ні

Так

Так

Ні

Так

Просте у монтажі

Так

Так

Ні

Так

Ні

Так

Довговічне

Ні

Ні

Так

Ні

Так

так

 

Зручність у використанні.

Вініловий ламінат зовсім не боїться вологи. Матеріал ПВХ непроникний до вологи, він не вбирає в себе воду. А завдяки унікальній системі стиковки панелей волога не проникає між сегментів, що зберігає від потрапляння води під  ламінат і від подальшого псування. Дана система дозволяє встановлювати ламінат навіть у ванній кімнаті.

Верхній шар ламінату виконаний з поліуретану, що зберігає малюнок від сонячного проміння. Зазвичай ламінат «під дерево» - це малюнок на декоративному шарі і легке тиснення. Ми пішли далі: створили текстуру, що її важко відрізнити від дерева навіть на дотик.

Крім того, текстурний верхній шар не просто імітує поверхню деревини, а й знижую коефіцієнт ковзання, роблячи поверхню підлоги не слизькою і безпечною, як для дорослих так і для дітей.

До речі про дітей, якщо ваш малюк, розмалює підлогу фарбами або фломастерами, то не варто перейматися. Адже вініловий ламінат розрахований на дитячу творчість. Він легко миється.

Багатофункціональні рішення застосування

Клас зностійкості  вінілового ламінату - 34, що вважається стандартом нового покоління. Покриття такого класу розробляли спеціально для приміщень з великим навантаженням (спортзал, вокзал, аеропорт).

Такий вибір для дому дозволить забути про ремонт підлоги на найближчі кілька десятків років.  Ви можете покрити підлогу у магазині або в  ресторані, унікальні малюнки під дуб підкреслять високий смак власника закладу.

Матеріал є безпечним, не тільки тому що він не ковзає, він не виділяє шкідливих речовин і витримує вогонь. Вініл кладуть на підлогу в дитячих садах, лікарнях, басейнах і ванних. З нього виробляють пляшки для питної води, дитячі іграшки, шприци.

Еко і технічні переваги вибору

Матеріал ламінату використовує сучасну модифікацію полівінілхлоридної плівки, що більш міцна і не несе загрозу здоров'ю людини.  Цей матеріал - екологічно чистий.

Технологічною перевагою вінілового ламінату Alta Step є сумісність з системами ”теплої підлоги”.

Зважаючи на те що з клеєм довго і незручно возитися. Ми відразу відмовилися від клею і замінили його замковою системою: наш ламінат можна легко встановити самостійно. Просто дотримуйтесь інструкції.

А про довговічність ми вже попіклувалися.
Кварц-вініловий ламінат прослужить більше 20 років. І буде виглядати як в день покупки. Він витримує температуру від -30 С до 80 С.