Монтажні роботи

Завдяки відмінним якостям та характеристикам паркет здобуває все більшу популярність, поступово витісняючи ламінат та інші різновиди покриттів. Щоб здобути відмінний результат, недостатньо тільки обрати якісний матеріал, потрібна професійна укладка паркету. Довірити такі роботи варто майстрам компанії «Shlifparket». Тоді вартість укладання паркету вас приємно здивує. Ми працюємо в Києві вже майже 20 років, тому професіоналізм можуть підтвердити сотні задоволених клієнтів.

Різновиди та терміни робіт із монтажу паркету

Є кілька видів технології укладання паркету. Усе залежить від різновиду покриття для підлоги та умов його експлуатації. Наприклад, для офісних приміщень підходить бюджетна паркетна дошка. У цьому випадку ідеальний варіант — «плаваюче» укладання, тому що в подібних роботах важливіша низька ціна, а не термін використання. Якщо планується укладати масивну дошку або штучний паркет, то краще робити це за європейською технологією.

Наші майстри можуть запропонувати будь-який спосіб укладання паркету. Для цього найчастіше використовують дві технології: монтаж на лаги або клей.

Наші майстри виконують весь комплекс робіт, пов’язаний із встановленням штучного чи модульного паркету з використанням як своїх, так і матеріалів замовника. Терміни монтажу паркетної дошки та ціна залежать від об’єму та складності робіт.

Укладка паркету за доступною ціною

Ціна укладання паркету завжди обговорюється з кожним клієнтом індивідуально, однак здебільшого залежить від складності монтажних робіт. Найбільш поширеною технологією є «ялинка». Вартість встановлення паркету таким орнаментом одна з найменших. Попри простоту, візерунок має масу варіацій: монтаж по діагоналі, рівно, з поперечною вставкою. Ще один бюджетний варіант — орнамент «палуба», який також має кілька варіантів монтажу: зі зміщенням, прямо, по діагоналі.

Складніші у виконанні:

  • квадрати;
  • ромби;
  • плетінка;
  • художній орнамент.

На комплекс робіт з укладання паркетної дошки ціна, як правило, фіксована за 1 квадратний метр. Однак розцінки можуть змінюватись, якщо потрібна нестандартна монтажна схема.

Ми готові запропонувати кожному клієнту найвигідніші на ринку ціни за квадратний метр, незалежно від обсягу робіт. Завдяки роботі досвідчених бригад будь-яке поставлене завдання з монтажу паркетної дошки буде виконано професійно та в найкоротші терміни. Виїзд майстрів компанії Shlifparket і всі виміри проводяться безкоштовно. Усі послуги та повна вартість обумовлюються в договорі, який є гарантією якісного та вчасного виконання робіт.

Пропонуємо наступні види монтажних робіт: