Реставраційні роботи

Не поспішайте обирати нове покриття для підлоги, якщо на паркетній дошці з'явилися відколи, щілини та великі дефекти: часто її ще можна врятувати. Реставрація старого паркету дає змогу повернути йому ідеальний зовнішній вигляд без втрати структури та цінності породи дерева. Також можна зберегти малюнок. Відновленням паркету та окремих елементів повинній займатись виключно професіонали, особливо якщо мова йде про будинки в старих районах Києва та області, де дерев’яна підлога має вікову історію.

Необхідність та проведення реставрації паркетної дошки

Покриття для підлоги з натурального дерева відрізняється надійністю та довгим терміном експлуатації (50-100 років). Однак з часом на паркетній дошці з'являються сколи, вм'ятини, плями, щілини тощо. Дефекти можна усунути, скориставшись послугою професійної реставрації паркету, ціна якої залежить від складності робіт.

Наші фахівці беруться за роботи з відновлення, якщо потрібно вирішити такі завдання:

  • позбавитись слідів зносу після багаторічної експлуатації;
  • прибрати бульбашки від води, подряпини, відколи, пропалені місця;
  • виправити деформацію, через яку підлога скрипить, прогинається, просідає.

Реставрація паркету в Києві доступна у квартирах, приватних будинках, на дачах, в комерційних приміщеннях. Фахівці компанії Shlifparket не тільки видалять дрібні дефекти підлогового покриття та зроблять його часткову заміну, але й відновлять будь-який малюнок. Відновлення паркету проводиться нашими майстрами як вручну, так і з використанням професійного обладнання.

Комплекс реставраційних робіт за доступною ціною

Комплекс робіт з реставрації паркетної дошки включає:

  • шліфувальні роботи;
  • шпаклювання щілин;
  • заміну деформованих дощок;
  • покриття лаком, воскування або тонування;
  • розпил та встановлення плінтусів.

Іноді достатньо виконати тільки шліфування, а в найскладніших випадках потрібен комплекс професіональних робіт. Стандартні ціни на реставрацію паркету (грн/м2) можна знайти на нашому сайті. Однак здебільшого точний розрахунок вартості можливий тільки після виїзду майстра на об'єкт, оцінки поточного стану дерев’яного покриття та визначення обсягу робіт.

Наявність професійного обладнання та практичного досвіду роботи працівників компанії Shlifparket, підлога відновлюється до ідеального стану навіть у найскладніших випадках. Пам’ятайте, що реставрація паркету — необхідність, а не вирок. В арсеналі наших майстрів є всі необхідні засоби, щоб відновити вашу підлогу, незалежно від її стану. Не поспішайте міняти покриття, навіть якщо паркетна дошка сильно пошкоджена. Запросіть нашого майстра, й він допоможе врятувати підлогу!

Пропонуємо наступні види реставраційних робіт: