Компанія «Shlifparket» є одним із лідерів українського ринку у сфері виробництва, постачання та монтажу паркету, паркетної та масивної дошки. За свою 20-ти річну історію маємо величезну кількість виконаних робіт та задоволених клієнтів. Висока якість продукції та послуг, які надаються нами, гарантія 10+ років, чесна ціна, дотримання строків поставки згідно укладених договорів: все це зробило нас помітним учасником ринку у сфері будівництва та облаштування приватних осель та комерційних приміщень.

Основним аспектом, на який ми звертаємо свою увагу є екологічність матеріалу та готової продукції, адже у Вашій оселі маюсь використовуватися лише якісна та чиста деревина. Це також стосується і супутніх матеріалів, таких як клей, масло-віск, лак тощо. Уся ця продукція від відомих світових брендів є сертифікованою і безпечною для використання.

З нами Ви можете розраховувати на 100%-ве дотримання термінів виробництва дошки та її монтажу. Опція робіт «під ключ», до вартості якої входить дошка, супутні матеріали і монтаж, дозволять Вам максимально спростити процес будівництва та повністю доручити його професіоналам своєї справи.

Ми гарантуємо прозору та справедливу ринкову вартість і доступні ціни, які, без сумніву, дозволять Вам отримати максимальний результат, не виходячи за рамки бюджету будівництва та ремонту.

Обирайте «Shlifparket» і давайте разом створимо затишок у Вашій оселі!