Плінтус масивний із дуба: висока якість — приємна ціна

Ремонт — непроста справа, яка потребує уважного вивчення деталей. Сучасні тенденції регулярно змінюються, тому на ринку будівельних матеріалів з'являються нові колекції товарів. Завершальним елементом підлогового покриття є декоративний і захисний плінтус. Він кріпиться до стіни, приховуючи щілини між підлогою та стіною.

Інтернет-магазин Shlifparket пропонує величезний асортимент товарів із доставкою по Україні для якісного облаштування не тільки приватних осель, а й комерційних приміщень. Одним із напрямів компанії є виробництво, постачання та монтаж фірмових будматеріалів. Тут можна купити плінтус дубовий, із сосни, бука, липи та модрини, ціна якого є прийнятною.

Плінтус із дуба: головні переваги

Натуральне дерево є одним із чудових варіантів облаштування оселі, особливо, коли йдеться про дубовий плінтус, адже саме ця деревина є символом довголіття, міцності та шляхетності. На практиці неможливо укласти панелі настільки щільно, щоб не залишити відстань поряд зі стіною, а при укладанні лінолеуму або килимового покриття плінтус потрібний для утримання покриття на стиках. Тому до вибору цього завершального етапу слід підходити зважено.

Вибір породи дерева та кольору залежить від багатьох чинників:

 • паркетного покриття;
 • ремонту;
 • загальної ідеї;
 • дверей тощо.

Зазвичай колір підбирають під паркет, забарвлення дверей або підкреслюють відокремлення підлоги від стін.

Якщо розглядати, які переваги мають дубові плінтуса, купити які інтернет-магазин пропонує з доставкою по Україні, виділяються такі:

 1. Екологічність матеріалу. Вартість синтетичних товарів буде нижчою, однак, на відміну від природних порід, вони можуть виділяти сторонні запахи та містити небезпечні речовини.
 2. Купити плінтуси дубові варто через їхній приємний, благородний деревний аромат, який принесе унікальну та особливу запашну нотку до вашої оселі.
 3. Респектабельність та естетична привабливість натуральних матеріалів, доступна ціна.
 4. Дерево не поступається іншим матеріалам за довговічністю. Навіть через багато років дубовий плінтус збереже свої первісні характеристики.

 

Де замовити якісні плінтуси

Інтернет-магазин Shlifparket дотримується термінів доставки згідно з укладеними договорами, а про високу якість товарів свідчить наявність 10-річної гарантії. Ціна на плінтуси дубові залежить від таких складових:

 • матеріал;
 • розмір виробу;
 • варіанти обробки.

Крім того, кожен покупець може самостійно дізнатися вартість на дубові плінтуса, купити з доставкою по Україні в зручний час. Детальна інформація міститься на сайті. Також є фотогалерея готових робіт. Монтаж плінтуса — не надто складна процедура, але має деякі технологічні нюанси, які потребують певних навичок і теоретичних знань, тому краще довірити роботу фахівцям.